Vytvořte si webové stránky

Návštěvnost

 

 

Projekt NetStranky.cz doporučuje

 
Navigace: meteostaniceolsi > Předpověď počasí-Jak bude

Předpověď počasí-Jak bude

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                    Počasí Evropa              

 
3.10 2022-10.10 2022
Po delší době nás čeká citelnější oteplení. Teploty budou dokonce nejvyšší od poloviny září. V příštím týdnu k nám totiž pronikne teplý vzduch z jihu. Zároveň se očekává jen minimum srážek.

Hned v pondělí bude ale ještě chladno. Půjde o nejchladnější den nového týdne. Denní maxima vystoupí jen na 12 °C až 16 °C. Pocitovou teplotu navíc bude dále (až o 5 °C) snižovat čerstvý severozápadní vítr s nárazy přechodně až 50 km/h. Na obloze k tomu bude oblačno až zataženo, přechodně i polojasno. Ojediněle, na severovýchodě místy, se vyskytnou přeháňky. V dalších dnech se ale citelněji oteplí. V úterý zeslábne vítr a teploty zamíří na 13 °C až 17 °C. Na obloze k tomu bude většinou oblačno
 

Slunečného počasí se dočkáme ve středu (na obloze bude jen vysoká oblačnost). Denní maxima zamíří 17 °C až 21 °C. Na podobně vysokých hodnotách vydrží teploty i po zbytek týdne. Proudit k nám bude teplý vzduch.
 
Zcela slunečná obloha nás ale nečeká. Ve čtvrtek přes naše území přejde rozpadající se fronta. Ta sice ochlazení nepřinese, ale přechodně bude oblačno a ojediněle může slabě zapršet. I v pátek a o víkendu bude na obloze většinou polojasno až oblačno (častější přeháňky dorazí zřejmě v neděli). Teploty tak sice budou nadprůměrné, ale o klasické slunečné babí léto nepůjde.
 
 
 
© meteostaniceolsi.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma